Nėščiųjų ir moterų joga

nesciuju joga Kaune senamiestyje

Tai praktinės jogos pamokos besilaukiančioms moterims ir moterims bet kuriame jų gyvenimo etape. Švelni, siūbuojanti, moteriška, jauki – tokia bus ši joga.

Pamokų metu:
– Mokysitės saugių jogos pratimų, kurie stiprins raumenis, sąnarius ir padės išlaikyti pusiausvyrą pasikeitus kūno svorio centrui, kuris keičiasi ne tik nėštumo metu, bet ir senstant. Pratimai tikrai nebus labai sudėtingi, todėl išmokusios galėsite lengvai juos atlikti namuose. Daugelis šių pratimų pravers pagimdžius, kai vėl keisis kūno svorio centras ir raumenims reikės suteikti jėgos, o kūnui stangrumo.
–  Mokysitės taisyklingų kūno padėčių – kaip stovėti, vaikščioti, sėdėti, miegoti, nešioti svorius be žalos organizmui. Išmoksite taisyklingai kvėpuoti.
– Mokysitės atsipalaiduoti, mėgautis moteriškumu, priimti savo nuostabų besikeičiantį kūną įvairiuose jo gyvenimo etapuose ir dar labiau save mylėti.
– Meditacijos padės atsipalaiduoti, augins pasitikėjimą savimi, puoselės besąlyginę meilę sau.
– Besilaukiančios išoks gimdyti padėsiančių padėčių ir kvėpavimo.
– Sužinosite, kokius pratimus galėsite daryti pagimdžiusios, kad kūnas kuo greičiau sutvirtėtų ir būtų sveikas.
– Dalinsitės patirtimi, lūkesčiais, rūpesčiais ir palaikydamos viena kitą žingsnelis po žingsnelio keliausite į patį svarbiausią pasimatymą savo gyvenime!

Kam tiks šie užsiėmimai?
– besilaukiančioms bet kuriame nėštumo trimestre;
– ką tik pagimdžiusioms (yra galimybė atvykti su neropojančiu kūdikiu);
– bet kokio fizinio pasiruošimo moterims bet kuriame jų gyvenimo etape;
– gyvybingoms senjorėms;
– visoms, kurios nori pabėgti nuo rutinos ir įsikvėpti moteriškumo.

Pamokų kainos:
1 mėn. abonementas (lankant 2 k./sav.) – 50 €.
Pinigai už neišnaudotą abonementą negrąžinami.
DĖMĖSIO!!! Pinigai už neišnaudotus abonementus negrąžinami. Jei nutiko taip, kad į šeimą atkeliavo ankstukas, o pinigai jau buvo sumokėti – praneškite instruktorei ir 2 mėn. laikotarpyje galėsite išnaudoti likusią pinigų sumą nėščiųjų jogos pamokose. Po gimdymo praėjus 2 mėn. suma už neišlankytas jogos pamokas anuliuojama. Ačiū už supratingumą 😉

Pamokos vyksta.:
pirmadieniais ir trečiadieniais 18.45-19.45 val. (Varnių g. 38-15, Vilijampolėje)

Studija pasilieka teisę keisti tvarkaraštį ir kainas.

Užsiėmimai yra praktiniai, todėl nepamirškite patogios, judesių nevaržančios aprangos. Studijoje vaikštome basomis arba su kojinėmis.
Turėti savo jogos kilimėlį.

Prieš ateidamos visada galite paskambinti ir užduoti jums rūpimus klausimus. Tel. 8-636-46384.

nesciuju paveikslelis_2
Atsiliepimai:

Labas, Irena!
Vos pagimdžius norėjau tau parašyti ir vat net nepajaučiau kaip praėjo beveik penki mėnesiai 🙂 O parašyti norėjau AČIŪ! Nuoširdžiai. Už jogos pamokas nėščiosioms ir už paskaitą apie gimdymą su vyru – mes abu labai sėkmingai pagimdėme!
Pirmas gimdymas, bet pagimdžiau per nepilnai 3,5 valandas nuo pirmo sąrėmio! Pajautus pirmus sąrėmius pradėjau sukti klubus. Kol išsiploviau galvą ir susitikrinau ar visi daiktai krepšyje intensyviai ties kiekvienu sąrėmiu sukau tuos savo klubus ir klausiau vyro priminimų kaip kvėpuoti. Prisisukau ir prisikvėpavau tiek, kad nuvažiavus į ligoninę išgirdau – kaklelis atsivėręs 9 cm, einam gimdyti Ir mažylis išlindo stebuklingai greitai be plyšimų.
Ačiū tau už tas pamokas! Neabejoju, kad visi tie „drugeliai“, pasikalbėjimai su pilveliu ir patarimai kaip gimdyti su vyru buvo tokio fantastinio gimdymo pagrindas!
Vaida

Gimdymas nebuvo vien tik šypsenų kalnas, bet lengvu ir sėkmingu vertas pavadinti: atvykom su 3cm, 40 min ant kamuolio besėdint, apsikabinus, 50 min vonioj, 10 min stangos ir mažylis jau guli ant mamos pilvelio ir sugraudina iki ašarų abu tėvus. Šįkart be plyšimų ir kirpimų, galvoje pagrindinė mintis – kvėpuok ir neįsitempk, kur nereikia. Esu tikra, kad mėnesiai pasiruošimo galvoje, sportuojant padėjo neabejotinai!
Linkėjimai ir sėkmingų likusių laukimo dienų kitom neštukėm.
Iki pasimatymo mamyčių jogoj 😉
Daiva

Labai padėjo joga ir kvėpavimo technika. Tik per stūmimą sunku buvo, nes nemokėjau įkvėpt. Ten kaip su balionų pūtimu, o man su jais sunku 🙂
V.

Labai noriu padėkoti už užsiėmimus, kvėpavimo pratimus, be kurių tikrai nebūčiau ištvėrusi be nuskausminamųjų. Net netikėjau, kad šie pratimai taip sumažina skausmą 🙂 Su visu šiuo žinių bagažu visai lengvai, natūraliai pagimdžiau 3,85 kg, 54 cm mergytę. Ačiū!
Skaistė

Ačiū už puikų pasiruošimą gimdymui! Viskas vyko greitai per nepilnai dvi valandas 🙂
Agnė

Noriu padėkoti už viską! Padėjo viskas – ir treniruotės, ir kvėpavimas, ir masažai, ir paskaita su vyru. Pagimdžiau pati, be epidūro, be plyšimų. Šiandien mums jau savaitė 🙂
Inga

Labai labai labai didelis tau, Irena, AČIŪ už treniruotes ( l. gaila, kad tiek nedaug pavykdavo ištrūkt). Paskutinėm nėštumo savaitėm gelbėdavo tik delfinų muzika ir treniruotės „špargalka“ namuose. Dar pamenu, kad šeštadienį taip nuoširdžiai pasportavau, jaučiausi puikiai ir pagalvojau, kad va ryt būtų pats tas laikas gimdyt. Na, ir sekmadienį viskas greit ir sklandžiai įvyko. Į ligoninę nuvažiavau apie 17.30, o 18.45 jau mano mažylė buvo gimusi. Gimė balandžio 28 (gyvybės diena), sveika drūta, pavadinom Meilės vardu.
Aušrinė

nesciuju joga 3

4 comments on “Nėščiųjų ir moterų joga
 1. Gražina parašė:

  Nors žinojau, kad man bus atliekama planinė cezario operacija, nėščiųjų joga labai padėjo palaikyti tvirtus raumenis ir išvengti nugaros skausmo! ačiū, Irena!
  po operacijos jau po 2 savaičių gydytojas leido vėl lankyti nėščiųjų jogą iki bus galima pereiti prie intensyvesnės mankštos.

  • unijoga parašė:

   Kaip smagu, kad mamos taip nusiteikia ir išlaiko pozityvumą visą nėštumą. Tavo atvejis tikrai buvo sunkus, bet tu šaunuolė – lankei pamokas iki paskutinio momento, kol tik galėjai. Čia pavyzdys kitoms mamoms, kurios galvoja, kad nėštumo metu sportuoti reikia tik ruošiantis natūraliam gimdymui 🙂

 2. Neringa parašė:

  Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau studiją “Unijoga“ ir lankiau užsiėmimus nėštukėms nuo 12 savaitės iki pat sūnelio gimimo dienos. Užsiėmimuose pailsėdavau po darbo dienos, o vėliau noriai keldavausi į rytinius užsiėmimus ir net ateidavau pėsčiomis nuo PC SAVAS. Tomis dienomis, kai užsiėmimai nevykdavo, išmoktus pratimus atlikdavau namuose. Tiek fiziškai, tiek psichologiškai jaučiausi pasiruošusi gimdyti natūraliai, tačiau įvyko taip, jog teko daryti skubią cezario pjūvio operaciją. Jau trečią parą po operacijos pradėjau daryti pečių juostos atpalaidavimo pratimus. O dabar namuose radusi keletą laisvų minučių pasitiesiu kilimėlį, pasiimu kamuolį ir pabėgu “į save“ 🙂 Labai ačiū, Irena, už patarimus ir gerą nuotaiką.

  • unijoga parašė:

   Ačiū, Neringa už atsiliepimą. Jūs šaunuolė 😉 Linkiu išlaikyti šį pozityvą ir sąmoningumą – tai puiki pagalba ir motinystėje 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Spinduliuok gerą savijautą!
%d bloggers like this: